Wersje językowe

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE 607 537 744 pn-pt w godz. 7:00-16:00 ZAMÓWIENIA MAILOWE sklep@pnos.pl

O firmie

Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa

w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. 

 

PNOS Ożarów Mazowiecki to polska firma hodowlano - nasienna z wieloletnią tradycją. Znana i ceniona na polskich i zagranicznych rynkach ogrodniczych od ponad 72 lat. PNOS to jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków towarowych na rynku nasiennym. Wiedziemy prym na rynku amatorskim oferując nasiona najwyższej jakości, co jest wynikiem wieloletniego doświadczenia i sprawności systemu kontroli - począwszy od produkcji, poprzez badania laboratoryjne, kończąc na sprzedaży. 

Nasze logo to symbol najwyższej jakości.

Naszym priorytetem jest dostarczenie odbiorcom nasion najwyższej jakości. Mamy własne laboratoria, pracujące w oparciu o międzynarodowe normy ISTA, rocznie wykonujemy około 15 tysięcy analiz.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i tradycji PNOS Sp. z o.o. wprowadza innowacje w technologii produkcji nasion warzyw i nasion kwiatów. Nasze nasiona warzyw oraz nasiona kwiatów to sprawdzone i niezawodne produkty. 

Mając na uwadze atrakcyjność asortymentu, współpracujemy z wieloma uznanymi firmami nasiennymi w kraju i zagranicą. Współpraca z czeską firmą MoravoSeed pozwoliła nam wkroczyć na rynek profesjonalny, oferując nasiona warzyw w większym gramażu producentom wielkotowarowym.

Oprócz nasion oferujemy naszym Klientom ekologiczne środki ochrony roślin, nawozy, agrowłókniny i kaptury ochronne, podłoża ogrodnicze, akcesoria ogrodowe, akcesoria do wysiewu nasion.

 
Pragniemy, aby hasło “Piękny ogród tylko z nami“ inspirowało wszystkich do zakupu naszych nasion i tworzenia niepowtarzalnych rabat kwiatowych, a także uprawy zdrowych, dorodnych warzyw.

 

Lata doświadczenia firmy PNOS pozwoliło na wyselekcjonowanie najwyższej jakości odmian warzyw i kwiatów. W ofercie PNOS każdy klient znajdzie najlepsze nasiona warzyw i kwiatów, sprawdzonych i niezawodnych odmian.

 

Zapraszamy na nasz kanał w serwisie youtube.com -> https://www.youtube.com/@pnos-producentpolskichnasi9472/videos

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium