Wersje językowe

BEZPŁATNA PRZESYŁKA PRZY ZAMÓWIENIACH ZA MIN. 200ZŁ !!!

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE 607 537 744 pn-pt w godz. 7:00-16:00 ZAMÓWIENIA MAILOWE sklep@pnos.pl

Doniczki torfowe

Doniczki torfowe są w całości biodegradowalne, wykonane  z torfu, który połączony jest z rozdrobnionymi włóknami drzewnymi. Sadzonki w doniczkach nie wymagają przesadzania, mogą być sadzone bezpośrednio do gruntu. Wpływa to na ochronę korzeni rośliny, i zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia. W ofercie naszego sklepu posiadamy doniczki o kształcie kwadratowym i okrągłym w różnych rozmiarach.

Doniczki torfowe Jiffy wykonane są z torfu wymieszanego z miazgą drzewną. Nie zawierają sztucznych nawozów ani związków chemicznych. Dedykowane są pod ekologiczne uprawy. Ponad to jest to produkt w pełni biodegradowalny.

Doniczki torfowe służą do wysiewu i sadzenia małych roślin. Napełniamy je odpowiednim do rodzaju rośliny podłożem torfowym. Doniczkę torfową umieszczamy w tacce wzrostowej. Pamiętajmy o regularnym podlewaniu, aby nie dopuścić do wysuszenia. Po osiągnięciu oczekiwanej wielkości umieszczamy roślinę wraz z doniczką w zaplanowane wcześniej miejsce w ogródku. Nie ma konieczności wysadzania rośliny z doniczki. Zakopujemy roślinę wraz z doniczką torfową. Dzięki temu mamy pewność, iż system korzeniowy rośliny pozostanie nienaruszony. Doniczka z czasem ulegnie biodegradacji, dodatkowo użyźniając nam glebę.

Doniczki torfowe Jiffy są produktem jednorazowego użytku.

Ogromną zaletą korzystania z doniczek torfowych Jiffy jest wygoda sadzenia. Przy ich użyciu stworzenie idealnej i równej kompozycji to wręcz przyjemność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium