Wersje językowe

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE 607 537 744 pn-pt w godz. 7:00-16:00 ZAMÓWIENIA MAILOWE sklep@pnos.pl

Rejestracja

Rejestracja, logowanie

1. Użytkownik może przeglądać asortyment ogrodniczego sklepu internetowego PNOS.pl bez zarejestrowania się. Rejestracja Użytkownika w ogrodniczym sklepie internetowym PNOS.pl jest dobrowolna oraz nieodpłatna, pozwala Użytkownikowi na składanie zamówień na produkty dostępne w asortymencie ogrodniczego sklepu internetowego PNOS.pl po wcześniejszym zalogowaniu się. 
2. W celu dokonania rejestracji w ogrodniczym sklepie internetowym PNOS.pl należy wypełnić formularz rejestracyjny, podać imię i nazwisko, telefon, adres poczty elektronicznej, hasło oraz dane adresowe (kraj, miejscowość, kod pocztowy, ulicę, nr domu/lokalu), które są niezbędne do wysyłki zamówionych produktów. W procesie rejestracji konta Użytkownika konieczne jest zaakceptowanie niniejszego regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych Użytkownika w zakresie koniecznym do rejestracji, realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną i realizacji zamówienia. Po pomyślnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy nacisnąć przycisk UTWÓRZ KONTO (naciśnięcie przycisku jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem). Użytkownik niezwłocznie dostanie na podany adres e-mail wiadomość potwierdzającą zarejestrowanie konta Użytkownika w ogrodniczym sklepie internetowym PNOS.pl. Utworzenie konta Użytkownika i korzystanie z jego funkcjonalności jest bezpłatne. Po zarejestrowaniu Użytkownika w ogrodniczym sklepie internetowym PNOS.pl, każdorazowe logowanie odbywa się przy użyciu podanego podczas rejestracji adresu e-mail i hasła.
3. Dane podane prze Użytkownika podczas rejestracji w ogrodniczym sklepie internetowym PNOS.pl mogą być zmieniane przez Użytkownika po zalogowaniu się na konto Użytkownika w polu Dane kontaktowe. W celu usunięcia konta zarejestrowanego Użytkownika ogrodniczego sklepu internetowego PNOS.pl należy wysłać wiadomość e-mail na adres sklep@pnos.pl z prośbą o usunięcie konta ze wskazaniem adresu e-mail obecnie zarejestrowanego w ogrodniczym sklepie internetowym PNOS.pl. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium